Rebelové na střední

20. dubna 2011 v 17:30 | Blondie :-* |  Rebelové na střední
Rebeli na strednej
Musel to být osud, když se životy krásné Valentiny Izaguirreovej (Belinda) a přitažlivého Sebastiána Jaramilla (Alfonso Herrera) protly. Tito dva mladí lidé, kteří se předtím neznali, se totiž v přestrojení - mimochodem, proto je policie i novináři přezdívají "chameleoni" - potkali na tom snad nejabsurdnější místě na světě! Na místě, na které oba přišli ukrást pár vzácných šperků a uměleckých děl! Ne že by byli zločinci ať darebáci, to rozhodně ne, ačkoli si to jeden o druhém - a to je do jisté míry pochopitelné - myslí ... Obou k tomu totiž donutil tajemný "Šéf", který se jim vyhrožoval smrtí jejich blízkých, pokud něj odmítnou pracovat. Valentine smrtí jejího snoubence Pedra (José Luis Reséndez), který si právě odpykává trest za mřížemi, a Sebastánovi smrtí jeho otce Armanda (José Elías Moreno), který již několik let sedí ve stejném vězení, nespravedlivě odsouzen za zločin, který nespáchal. Tak či onak, pokus o loupež dopadne katastrofálně, neboť Valentine a Sebastianovi se na paty zavěsí policie, a tak ačkoli se od první chvíle nemohou navzájem vystát, musí najít východisko z této noční můry spolu! Nakonec se jim překvapivě podaří najít bezpečné útočiště v prestižní Škole svatého Bartoloměje, která, jak se později trošku paradoxně ukáže, patří místnímu řediteli policie Augustu Ponce de León (Guillermo García Cantú), pověřenému vyšetřováním případu "chameleonů", a jejíž ředitelkou je jeho exmanželka Francisca Camposová (Edith González)!
Sebastián a Valentina se zakrátko jako domnělý sourozenecký pár stanou nečekaně osvěžující a studenty velmi oblíbenou posilou učitelského sboru - Sebastián jako nový učitel umění a Valentina jako vskutku výjimečná prefektka! Kdo by si pomyslel, že studenti například dcera jejich zaměstnavatelů Solange (Sherlyn), její přítel Patricio (Ferdinando Valencie) zda chudý stipendista Ulises (Pee Wee) k nim tak rychle tak moc přilnou a pocítí k nim takovou velkou důvěru a náklonnost? Sebastián a Valentina rozhodně ne, protože si velmi bolestně uvědomují, že jejich přítomnost na škole je jen věc dočasná, z nouze ctnost - a že tu pro studenty nebudou věčně ... Jejich neslavná reputace v policejních kruzích totiž s každou další loupeži, kterou jsou nuceni spáchat, narůstá - a stejně pochopitelně i nebezpečí jejich odhalení. Nemalou komplikaci je také fakt, že po jistém čase zjistí, že policejní ředitel Augusto je zkorumpovaný a že se na škole dějí vskutku podivné věci ...
Jakoby to nestačilo, je už i tak dost problémová situace se ještě víc zkomplikuje, když Pedro a Armando ujdou z vězení a krátce nato se Pedro objeví v Škole svatého Bartoloměje - jako nový učitel tělocviku! Valentina a Sebastián si totiž mezitím uvědomí, že jejich počáteční antipatie se rychle změnila v přátelství a pozvolna přerostla v lásku, se kterou vůbec nepočítali a která jim udělala řádný vale!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama