Dexter - 4. série

17. dubna 2011 v 12:01 | Blondie :-* |  Dexter
Dexter 4.série

Rodinná idylka, domeček v klidné čtvrti a dětská sedačka na zadním sedadle auta. Z Dextera se stal oficiálně rodinný muž. Nedostatek času i spánku se samozřejmě musí podepsat i na jeho mimo manželských aktivitách, a tak se vražedné noci neobejdou bez malých i velkých (auto)nehod. I přes zaneprázdněnost zvládá Dexter uspokojovat i skryté touhy svého temného pasažéra. V jeho hledáčku stojí jistý Arthur Mitchell, sériový vrah, který uniká před zrakem zákona už celých dlouhých třicet let. Aby nevzbudil podzření věnuje se bohulibým aktivitám, v jejichž jméně cestuje po celých Spojených státech.
Dextera značně překvapí, že Arthur Mitchell alias Trinity, vede i rodinný život. Proto se nakonec rozhodne odsunout nápad odklidit Trinityho a přejde na přátelskou notu v touze zjistit od Arthura tajemství spokojeného života v souladu s vražedným nutkáním. A tak se z Dextera stává sympaťák Kyle Butler pomalu se sbližující s rodinou Mitchellových.
Jak čas běží, Dexter postupně odhaluje, že pod přitažlivou slupkou Arthurovi rodinné pohody se ve skutečnosti skrývá peklo, ve kterém jsou jeho děti i žena fyzicky i psychicky týráni ke slepé poslušnosti. I přes prvotní spřízění a pocity společného údělu, Dexter konečně vidí, že on a Trinity jsou zcela rozdílní. Ve stejné době se vrací i zvláštní agent Lundy, který už roky pátrá po Trinitym, v jehož existenci téměř nikdo kromě něj a Debry nevěří. Bohužel se mu pátrání stane osudným. Je zastřelen a Debra Morgan vážně postřelena další dcerou Arthura Mitchella, která tímto činem doufá, že konečně získá otcovu přízeň.
Dexter promrhá několik příležitostí, jak zabít Trinityho, což vede k tomu, že je odhalena jeho pravá identita a tudíž ohrožena i jeho rodina. Trinity je jen krůček od svého odhalení, při útěku z města ho však čeká nepříjemné překvapení. Dexter ho dohoní a s jeho plány udělá krátký proces. Po dlouhých třiceti letech nemilosrdných vražd žen, mužů i dětí boží mlýny Arthura Mitchella konečně domelou. Dexter se s úlevou vrací domů, aby si sbalil a odjel za svou manželkou na líbánky. Doma jej ale čeká hrůzné překvapení. Ritino bezvládné tělo plave v krvavé koupeli a jeho syn Harrison, svědek poslední hrozivé vraždy Trinityho, v pláči na podlaze k němu beznadějně vztahuje své malé ruce. Rodinná tragédie se opakuje.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama