Dexter - 3. série

17. dubna 2011 v 12:00 | Blondie :-* |  Dexter
Dexter 3.série

Život je krásný. Svět dostal svého Řezníka ze zálivu a Dexter si poprvé po dlouhé době užívá života bez stresu a krizí. Ve dne tráví čas s krví v práci, později v noci i s krví svého "odpadu" a v mezičase nepřichází ani o kvalitně strávený čas se svou náruživou přítelkyní. Překvapení nastává, když zjistí, že její náruživost má svůj důvod. Rita je těhotná a děťátko si hodlá nechat, ať už se Dexter bude chtít zapojit nebo ne. Od té chvíli je vše vzhůru nohama.
Filosofické otázky se Dexterovi nevyhnou. Je možné, aby on, kdo už tolikrát život vzal, ho mohl někomu i darovat? Může někdo jako Dexter předat někomu životní hodnoty a kvalitní výchovu? Pár hodin obdobných myšlenek a rázný morální kopanec od Debry přimějí Dextera převzít zodpovědnost a rozhodnout se být otcem. Dalším krokem je svatba. Nelze mu snad ani vyčítat, že první pokus žádosti o ruku není značka ideál. Druhý pokus vyjde však dokonale a z Rity, Astor, Codyho a Dextera je rázem rodina. Rodina, která bude potřebovat nové bydlení.
Nejen milostný život prochází mnoha změnami. Dexter se setkává se svým prvním opravdovým přítelem. S Miguelem Pradem, kterému může prozradit, jak zbavuje miamské ulice zločinu. Paradoxně se spojili, aby společně dopadli vraha Miguelova bratra Oscara, kterým ve skutečnosti není nikdo jiný, než Dexter. Co začalo jako přátelství, se však mění v boj na život a na smrt. Miguel se začíná vymykat z rukou, Harryho kodex mu nic něříká. Sám si rozhoduje, kdo pujde pod kudlu. Dexter nemá na výběr. Miguel skončí v hrobě, ještě předtím však stačí poštvat proti Dexterovi jiného sériového vraha - Stahovače, který v Miami řádí pár posledních měsíců. Dexter Morgan je ale ve svém oboru špička, zvládne se zbavit Stahovače, uzavřít tak policii případ a ještě stihnout svou svatbu. Život je opět krásný.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *NickynQa* *NickynQa* | Web | 17. dubna 2011 v 12:01 | Reagovat

;-)  ;-)

2 Will_Iksaaw Will_Iksaaw | Web | 17. dubna 2011 v 12:09 | Reagovat

caw, nenašla jsem na tvém blogu rubriku reklami tak to napíšu sem, snad to neva =)
Prosím, oplať mi návštěvu tvého blogu tím, že mi tady hlásneš pro Will_Iksaaw,děkuji =)
http://terezaterezy.blog.cz/1104/1-kolo-sonb

=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama